Atgal

PrivalumaiRamybė gamtos apsuptyje

"Palangos Šilas" įsikuręs romantiškoje aplinkoje, šalia ošiančio šilelio, o iki jūros dviračiu galėsite nukeliauti vos per 7 minutes! Kvartale Jus nuolatos sups žalia aplinka ir prie jos derantys architektūros sprendimai. Teritorijoje esantis miškas su mažąja architektūra, terasos pamiškėje, balkonai kiekviename bute, rekreacinės zonos, supantys želdynai ir tyras oras stiprina gamtos ir žmogaus ryšį ir užtikrina ramybę bei kokybišką poilsį.

Rekreacinis parkas teritorijos miškelyje, šiuolaikiškas gerbūvis

Į komplekso teritoriją vakarinėje dalyje patenka 0.3 ha miškas, kuriame gyventojams įrengtos uždaros rekreacinės zonos su mažąja architektūra, pasivaikščiojimo takais, lauko sporto kompleksu, o prie miško esančios terasos su tiesioginiu patekimu į pamiškę leis Jums mėgautis gamtos privalumais. Teritorijos centre planuojamas vidinis kiemas su pasivaikščiojimo takais, rekreacinėmis zonomis bei želdynų grupėmis, kur galėsite ilsėtis, žaisti, sportuoti ar tiesiog paskaityti knygą ant suolelio po medžiu.
Planuojant kvartalo teritoriją, visų pirma norėjome sukurti saugią, jaukią, šiuolaikišką ir Jūsų poreikius atitinkančią aplinką. Jūsų saugumui ir komfortui visa teritorija bus apšviesta bei aptverta tvora su rakinamais varteliais ir pakeliamu šlagbaumu, įrengiamos tiek antžeminio, tiek požeminio parkavimo po namais vietos automobiliams, rakinamuose cokoliniuose pastatų aukštuose suprojektuoti sandėliukai. 

Arti miesto centro

Nauji gyvenamieji namai "Palangos Šilas" įsikurs Palangoje, Žiogų gatvėje, visai netoli miesto centro. Šiame kvartale Jus džiugins ne tik supanti gamta, bet ir puiki infrastruktūra – 500m spinduliu rasite maisto parduotuves, mokyklas ir vaikų darželius, bankus ir medicinos įstaigas. Netoliese naujoji Palangos autobusų stotis, įsikūrusios kavinės ir barai. Taigi, norintiems pajusti miesto pulsą – visi centro patogumai ir pagundos lauks Jūsų netoliese!

Šiltas būstas

Perkant naują butą, labai svarbia užduotimi tampa išsirinkti šiltą būstą. "Palangos Šilo" daugiabučiai projektuojami aukštos pastatų energinio naudingumo klasės. Pagal pastatų energinio naudingumo klasifikavimą, tai – klasė užtikrinanti šilto ir mažus energijos poreikius turinčio namo sprendimus. Naujo namo šiluminį efektyvumą įtakoja ne vienas faktorius, bet kompleksiniai sprendimai – pamatų, sienų, stogo konstrukcijos, langai, durys, jų montavimas bei šildymo ir vėdinimo sistemos.

"Palangos Šilo" pastatų konstrukcijos (pamatai, sienos, stogas) yra tinkamai apšiltintos, pasiektos aukštos varžos, konstrukcijų sujungimų montavimas – be šalčio tiltų. Parinkti tinkami ir kokybiški langai ir durys, sumontuoti siekiant išvengti menkiausių šilumos nuostolių. Numatytas natūralus patalpų vėdinimas ir galimybė įsirengti oro kondicionierius. 5 aukšto apartamentuose yra numatytos vietos perspektyvinei rekuperacijos sistemai pagal poreikius.

Suprojektuota energiją tausojanti kolektorinė šildymo sistema leis reguliuoti šilumą butuose. Užtikrinama karšto vandens cirkuliacija. Butuose sumontuoti šildymo sistema su termostatiniais ventiliais. Ventilio  nustatymo  pozicija užtikrina tam tikrą vandens srautą, pratekantį per prietaisą. Vonios rankšluosčių džiovintuvai projektuojami elektriniai. Autonominis šildymas leis bto savininkui reguliuoti butų šildymo sistemą.

Saugumas

Pilnavertei gyvenimo kokybei užtikrinti, labai svarbus yra saugumo, komforto ir jaukumo jausmas. "Palangos Šilo" kvartale suprojektavome apšviestą, uždarą, tvora aptvertą teritoriją su rakinamais varteliais ir nuleidžiamu visą parą šlagbaumu automobiliams. Automobilių savininkai turės pultelius, kurie valdys nuleidžiamus vartus/šlakbaumą. Su tuo pačiu pulteliu bus galima patekti ir į požeminį parkingą cokoliniame aukšte. Taip pat, visuose butuose bus įrengiami pasikalbėjimo – namo durų atidarymo rageliai (domofonai). Pastato duris bus galima rakinti ir raktu, kaip ir įėjimą iš rūsio patalpų.

Būstas neįgaliesiems, butai kiekvienam

Renkantis naują būstą, labai svarbu turėti pasirinkimo galimybes, butų išplanavimo ir kvadratūros variantus – juk visų mūsų poreikiai skirtingi. Galvodami apie Jus, suprojektavome pastatus su erdviais ir šviesiais holais, liftais kiekviename name, sandėliukais ir parkavimo vietomis cokoliniame aukšte. Siūlome 9-ių skirtingo išplanavimo variantų, 1-4 kambarių butus nuo 23,85m² iki 95,98m². Jus džiugins funkcionalus butų planavimas, galimybė pasirinkti neįgaliesiems pritaikytus butus, balkonai arba terasos kiekviename bute, numatyta galimybė įsirengti židinius penkto aukšto apartamentuose. Esant poreikiui, pastatų konstrukciniai sprendimai neriboja Jūsų perorganizuoti butuose esančias pertvaras pagal Jūsų poreikius.

Jūra

Jūra – tai nuostabus privalumas, kurio gali pasigirti ne visi kurortai. Palanga didžiuojasi ne tik jos krantus skalaujančia Baltijos jūra, bet ir puikiomis pakrantėmis ir paplūdimiais, šviesiu ir minkštu smėliuku, kopomis ir pušynais, atskiriančiais natūralias pakrantes nuo miesto šurmulio. Palangos kurortas puikiai pritaikytas pasivažinėjimais dviračiu, ar pasivaikščiojimui pėsčiomis. Tad jei norėsite pašokinėti per bangas, pasideginti saulutėje ar pakrantėje paieškoti gintarų, gyvendami "Palangos Šile" jūrą dviračiu pasieksite vos per 7 minutes!

Sandėliukai ir parkavimo vietos

Jūsų patogumui automobilių parkavimo vietas suplanavome ne tik teritorijos viduje, bet ir cokoliniuose pastatų aukštuose su nuleidžiamais, pulteliu valdomais vartais.

Jei turite nemažai rečiau, tik sezoniškai naudojamų daiktų, ar tiesiog norite turėti galimybę laikyti dviratį ne bute - suteikiame Jums galimybę įsigyti cokoliniuose pastatų aukštuose suprojektuotus sandėliukus (2.5m² - 3.5m²).

Statybos ir architektūros kokybė

Projektuodami "Palangos Šilo" gyvenamąjį kvartalą, didelį dėmesį skyrėme statybos kokybei bei šilto būsto sprendimams, konstrukciniams ir technologiniams projektuojamų pastatų pasirinkimams, garso izoliacijai. Architektūrinę koncepciją siekėme kuo labiau derinti su supančia gamtine aplinka, rinktis natūralius sprendimus, pabrėžti pagrindines vertybes – estetiką, kokybę, poreikius. Pasirinkome tik geriausias fasadų apdailos medžiagas, suprojektavome šviesius ir erdvius holus, liftus, parkavimo vietas ir sandėliukus cokoliniame aukšte, balkonus ar terasas kiekviename bute, platų butų pasirinkimą.

Balkonai ar terasos kiekviename bute

Visus "Palangos Šilo" sprendimus siekėme derinti su supančia gamtine aplinka, pabrėžti pagrindines vertybes – estetiką, kokybę, natūralumą, poreikius. Architektūrinėje koncepcijoje atsispindi noras stiprinti gamtos ir žmogaus ryšį. Terasos pamiškėje ir balkonai kiekviename bute leis Jums mėgautis supančia gamta, tyru oru ir kokybišku poilsiu.