Atgal

Naujų butų įsirengimas

Įsigijus naują butą, sekančiu uždaviniu tampa įrengti jį gyvenimui. Kad sukurtumėte pilnavertę gyvenimo aplinką, nauji namai turi būti praktiški ir funkcionalūs, jaukūs ir šilti, estetiški ir patrauklūs. Tad gerai parengta interjero vizija užima labai svarbią vietą įsirenginėjant naują būstą. Belieka apsispręsti, ar kūryba užsiimsite patys, ar kreipsitės pagalbos į interjero dizainerius ar architektus.

Jei ketinate užsakinėti interjero projektą pas specialistus, tuomet Jums rūpintis niekuo nereikės. Bendraudami su dizaineriu, išspręsite visus stiliaus ir kitus klausimus, suderinsite ir parinksite geriausią sprendimą. Į interjero projektą naujo buto įrengimui įeis stiliaus parinkimas, funkcinis erdvių išplanavimas, visi reikiami planai (pertvarų, elektros instaliacijos ir apšvietimo, santechnikos įvadų, lubų, plytelių klojimo), reikiamų apdailos medžiagų parinkimas (grindų danga, sienų apipavidalinimo sprendimai, plytelės), baldų, santechnikos, šviestuvų ir aksesuarų parinkimas, specifinių baldų (virtuvės, vonios) projektavimas. Interjero dizaineris Jums ne tik padės pasirinkti norimą stilių, bet ir visus sprendimus įgyvendins originaliai, pasiūlys įdomesnę apšvietimo koncepciją, iš praktikos patars, kur yra didžiausias apdailos medžiagų, norimų baldų ar šviestuvų pasirinkimas bei geriausios kainos. Taigi tinkamai parengtas projektas padės valdyti išlaidas ir laiką bei išvengti klaidų.

Jei pasirinksite naują butą įsirenginėti patys, tuomet reikės skirti daugiau laiko paieškoms. Pasidomėkite interjero stiliais nuo klasikinio iki modernaus, išsiaiškinkite, kuris Jums labiausiai patinka. Panagrinėkite apdailos medžiagų įvairovę, paskirtį, spalvines galimybes, techninius klausimus. Pagal pasirinktą stilių susiraskite baldus, aksesuarus, šviestuvus, santechniką. Įsirenginėjant naujus namus patiems, svarbiausia – atkreipti dėmesį į funkcinio planavimo praktiškumą ir estetinį sprendimų patrauklumą. Patarimų, kaip įsirengti naujus namus patiems, galite rasti interjero žurnaluose, internetinių svetainių tinklapiuose. Konsultacijos su savo namus jau įsirengusiais draugais taip pat padės.

Galiausiai, kad naujo buto įrengimas vyktų sklandžiai ir nesukeltų daug nepatogumų, reikėtų pasirinkti darbus atliksiančią profesionalią kompaniją ir darbų priežiūros vadovą, kuris kontroliuos darbų eigą ir užtikrins kokybę. Darbų vadovas tikrins, ar darbai atliekami pagal nurodymus ir projektą, parinks naudojamus statybos produktus, užtikrins jų tiekimą, tinkamumą ir kokybę, tikrins apdailos darbų eigą, kokybę, informuos apie tai Jus.

Butų nuoma Palangoje